O mnie i blogu Fitness’x’Press

Nazywam się Robert, mam 34 lata i odkąd pamiętam aktywność fizyczna była obecna w moim życiu. Od najmłodszych lat korzystałem z każdej okazji do uprawiania sportu. Podwórkowa rywalizacja w najróżniejszych dyscyplinach, treningi w szkolnym klubie czy późniejsze zajęcia w profesjonalnych klubach sportowych. Nigdy nawet przez chwilę nie myślałem nad tym, aby szeroko pojętą aktywność fizyczną wyrzucić ze swojego życia i zastąpić ja czymś innym.

Zdrowy tryb życia, regularna aktywność fizyczna nie muszą być w żaden sposób karą. Wyrobienie w sobie pewnych nawyków, regularności prędzej czy później stanie się pasją, czymś bez czego trudno wyobrazić sobie codzienność. Równocześnie nie należy do spraw zdrowego odżywiania, bycia fit podchodzić szalenie poważnie. Tak to nie działa i każdy kto będzie „wypruwał sobie żyły” na treningach bez żadnej przyjemności. Każdy kto będzie szalenie trzymał się drastycznych diet typu 1000 kalorii, żeby zgubić zbędne kilogramy, prędzej czy później rzuci wszystko w kąt. Bycie fit, zdrowy tryb życia ma być czymś co sprawia radość, bez czego nie można się obejść.

Pokażę Wam w sposób przystępny jak można prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia. Jak bez zbędnego zadęcia regularnie trenować, jak przygotować ciekawe i zdrowe posiłki. Przedstawię wam również multum informacji związanych z różnego rodzaju sprzętem, gadżetami, które idealnie wpisują się w bycie fit.

Dla kogo przygotowałem ten blog? Dla wszystkich tych, którzy pragną zmienić swoje nawyki związane z odżywianiem, aktywnością fizyczną. Każdy kto pragnie zadbać o swoje ciało, niezależnie czy ma nadwagę czy też nie. Osoby, które szukają nowych inspiracji ze świata fitness. Blog jest również doskonałym miejscem dla poszukujących informacji związanych ze sprzętem wspomagających aktywność fizyczną, rekreację. Oprócz skutecznych sposobów na redukcję wagi, na kwestie związane z modelowaniem własnego ciała, możecie liczyć na porady o tym jaki sprzęt warto kupić.

Nie jestem żadnym guru jednak posiadam ogromną wiedzę, którą pragnę się podzielić. Stawiam na rzetelność i profesjonalizm, nie zapominając o tym, że należy ciągle się uczyć, szukać nowych ścieżek rozwoju. To właśnie czynię, a owoce mojej pracy możecie znaleźć właśnie na tym blogu.

Zapraszam do regularnego czytania

Podziel się z innymi